Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.1,2,3 ст.190 КК України (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно, що завдало значної шкоди потерпілому, вчинене у великих розмірах) стосовно місцевої жительки.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканка одного із сіл Тернопільського району, під приводом продажу техніки, за ціною значно нижчою ринкової, або ж за сприяння у виділенні земельних ділянок у одному із населених пунктів області, заволоділа понад півмільйона грн тернополян. Жінка взяті на себе зобов’язання перед людьми не виконала, оскільки мала на меті заволодіння шахрайським способом грошей довірливих жителів обласного центру.
Розслідування у вказаному провадженні завершено, обвинувачена перебуває під вартою.