У Тернополі затримали підвального злодія
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 5 Квітня, 2018 о 14:13
30.08.2026
04:30:47
25-річний житель обласного центру шастав підвальними приміщеннями і крав чужі речі. Повідомлення про крадіжки з підсобних приміщень надійшли до поліцейських наприкінці березня.
Читайте також
Крадій зірвав навісний замок в підвалі однієї з багатоповерхівок та виніс звідти титанові диски від авто. Збитки власник оціив у 5 тисяч гривень. З іншого підвалу злодій виніс риболовне спорядження і металеві каністри.
Правоохоронцям злодій розповів, що безробітний, а крадіжками вирішив трохи заробити. Крадене збув на ринку, а гроші витратив на розваги та випивку. За фактам злочину відкрито кримінальне провадження згідно частини 3 статті 185 ККУ – крадіжка. Правоохоронці перевіряють причетність підозрюваного до скоєня інших аналогічних крадіжок.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
20:13, 24 Серпня, 2026
06:43, 21 Серпня, 2026
17:43, 19 Серпня, 2026