У Тернополі проведуть перші семінари з «НейроSерфінгу»
У Тернополі проведуть перші семінари з “НейроSерфінгу”. Організатор – керівник Центру східної культури «Лотос» у Тернополі Микола Більчук розповідає, що ідея таких семінарів виникла під час проведення військово-патріотичного вишколу «Захисти свій дім». В основі проекту – програми китайських та японських шкіл, у яких виховують майбутніх управлінців.
«Під час семінарів ми тренуватимемо тунельний підпериферійний зір, слух, почуття ритму, пам’ять і координацію. Ми будемо тренувати здатність входити в творчий потік, відчуття балансу і рівноваги. Ми будемо робити усе, щоб налагодити нові нейронні зв’язки в нашому мозку, який ми будемо програмувати на більш ефективну і досконалу поведінку», – розповідає Микола Більчук.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина