Про знищення дерев у Тернополі, яке відрізняється від санітарної обрізки, можна повідомляти у поліцію. Також припинити це можна, підтримавши петицію про заборону вирізки дерев «під стовп», – пише Терен.
– Щоб не було ілюзій щодо санітарної підрізки чи розчищення території від нібито аварійних дерев, громадяни, знайте – це відбувається всією країною, – пише Олена Дейнека у Facebook. – Тільки це – вигідний бізнес для когось на наших очах. Нас обкрадають, добре озброївшись документами і «компетентними» комісіями. Проте і на них є управа. Головне – не залишатись байдужими. Якщо бачите подібне знищення (а це знищення з точки зору українського законодавства), то викликайте поліцію, телефонуйте на гарячу лінію Кабміну, поширюйте інфо через соціальні мережі, об’єднуйтесь в групи для протистояння. Збережемо своє місто.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
У соціальному ролику від ГО «Озеленення» нагадують: під час формувального обрізання дерев формують крону, під час санітарного – видаляють сухі гілки, а омолоджувальне обрізання – лише для старих дерев із підсихаючою верхівкою. Вирубка сухих дерев під «стовп» можна вважати вандалізмом. Ця обрізка лише калічить дерева.