Вже більше десятка пар почали зустрічатися, а деякі й одружилися і стали батьками завдяки соціальним танцям. Навчатися сальсі, бачаті, кізомбі, ходили в наразі єдину в Тернополі студію соціальних танців Social dance club. Тепер жартують, що починали свої відносини не з чашечки кави, як прийнято, а з танцю.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/03/25/03e7ec1a025a494342cd4088eb2e7dab.jpg)
Перегляньте також:
- У Джуринській школі Білобожницької громади відбулися збори на танцювальні канікули
- Тернополяни здобули Гран-прі на міжнародному фестивалі танцю в Болгарії
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/03/25/7aa5bdead90c5a9cc3172b739b294f4b.jpg)
Скільком людям допомогли знайти половинку, SDC Тернопіль пригадав у свій 4-й день народження, який разом з гостями з Миколаєва, Южноукраїнська, Одеси та інших міст відзначили 24 березня.
Святкування організували в стилі 90-тих. Під час цього не лише танцювали, а й брали участь в конкурсах, оцінювали виступи учнів та інструкторів студії, запалювали і передавали «вогонь сальси», смакували іменним тортом тощо.