Науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств можуть взяти учать у конкурсі українсько-чеських науково-дослідних проектів, який оголошують Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Також до участі запрошуються молоді учені та викладачі. Переможці конкурсу зможуть реалізувати проект у 2019-2020 роках.

Прийом заявок на конкурс триває з 1 березня до 30 квітня 2018 року.Претендентам з України потрібно подати пакет документів та заповнену аплікаційну форму на адресу Міністерства освіти і науки України. Заявки, оформлені без дотримання конкурсних вимог розглядатися не будуть.
Дізнатися більше про конкурс, критерії відбору та фінансування, завантажити аплікаційну картку заявки можна за посиланням:  https://mon.gov.ua/ua/news/startuye-konkurs-ukrayinsko-cheskih-naukovo-doslidnih-proektiv-na-2019-2020-roki

Проектні пропозиції приймаються за такими напрямами:
– Інформаційні технології, включаючи нові технології торгівлі;
– Силова енергетика;
– Екологія та використання природних ресурсів;
– Біотехнології, нові терапевтичні методи, профілактика захворювань;
– Нові речовини та матеріали;
– Сучасне машинобудування;
– Суспільні науки та мистецтво.

Телефон для довідок: (044) 287-82-50

Нагадаємо, що рішення про проведення конкурсу було прийняте на Спільному засіданні українсько-чеського комітету з науково-технологічного співробітництва, що проходив у Празі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #конкурс, #наука, #фінансування
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ
14:20, 22 Липня, 2024

Меморіал пам’яті на Тернопільщині має відображати релігійність і світськість, – священник ПЦУ

Блоги

ТОП новини тернопільщини: