Тернопільський парафіяльний костел на ретросвітлинах (Фото)
В 1954 році в місті Тернополі було знищено одну із найпрекрасніших пам’яток архітектури – парафіяльний костел Матері Божої Неустанної Помочі. Кілька днів в місті лунали вибухи – підривали парафіяльний костел.
Римо-католицький парафіяльний храм у Тернополі проіснував не довго, в період із 1908 до 1954 року. Розташовувався він в центральній частині міста.
Окрасою споруди, що була зведена в неоготичному стилі була 62-метрова струнка вежа-шпиль, яка виконувала навіть роль спостережувальної пожежної вежі.
Читайте інші матеріали в розділі “Історія”
У роки Другої світової парафіяльний костел знову зазнав руйнувань, проте його стан був значно кращий ніж у Домініканського собору.
Сьогодні хочемо познайомити читачів Новин Тернопільщини з світлинами втраченої для сучасників пам’ятки, які датуються першими десятиліттями ХХ століття.
Тетяна Яцечко-Блаженко.
Для перегляду фото у повний розмір натисніть на нього.
Джерело фото: http://sowiniec.com.pl
Останні новини:
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи