Сніжний березень: У Чорткові на Тернопільщині із замету витягали автобус

Опубліковано:
22 Березня, 2018 о 12:43

Трапилось це 20 березня о 16:30 у місті Чорткові по вулиці Копичинецькій. Рейсовий автобус марки «Еталон», що рухався за маршрутом Борщів-Тернопіль. На допомогу вирущив черговий караул ДПРЧ-6 управління.

Рятувальники відбуксирували з кювету на проїжджу частину автобус. На момент буксирування у транспортному засобі знаходилося 15 осіб.



За матеріалами управління ДСНС України в Тернопільській області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #автобус, #витягали, #дснс, #замет, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #чортків
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
«Ортодонтія – це не лише про рівні зуби. Це про гармонію, впевненість і красу, що починаються з усмішки»
08:13, 7 Грудня, 2025

«Ортодонтія – це не лише про рівні зуби. Це про гармонію, впевненість і красу, що починаються з усмішки»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: