За 5 років тут відбулося чимало подій. Серед них багато цікавих проектів, творчих задумів, майстер-класів, презентацій,зустрічей з цікавими особистостями.
2013-й рік я згадую з особливим трепетом, адже вперше почула слова лялька-мотанка і ніяк не могла збагнути, що ж то таке, – ділиться спогадами завідувачка бібліотеки-музею національної іграшки Любов Водарська. –І коли сюди прийшла із своєю колекцією ляльок Тетяна Кухарська, від якої віяло особливим позитивом, я зрозуміла, які чудові люди оточують мене у цьому світі. Пригадую, на перший майстер-клас Галини Дудар завітало двадцять двоє діток. Відтоді тих занять було вже, мабуть, з п’ятдесят. Хочу подякувати за підтримку нашій знаменитій етно-майстерні «Козі-дерезі», нашим сусідам – центру народної творчості, методистам із станції юних техніків, ЗОШ №22.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
З нагоди свята лялькаря, відбулась цікава презентація колекції ляльок Вікторії Яніцької (стиль хенд мейд – золоті руки), представлено машинки Анатолія Табаса, обереги й іграшки з природних матеріалів Ольги Закорчемної. Приємною несподіванкою стало відзначення «Подякою» за співпрацю тележурналістки Тамари Заяць та її старшого сина Ростислава – колекціонера з досвідом. Щасливий третьокласник тримав у руках журнал «Вечірня казка», де щойно надрукували його авторську казку. Що то значить, творча сім’я!
Валентина Семеняк.