Студенти чортківського державного медичного коледжу живуть цікавим і насиченим життям. Майбутні медики беруть активну участь у різноманітних творчих конкурсах, змаганнях, вікторинах з гуманітарних дисциплін і часто стають переможцями.
Нещодавно двоє студентів-другокурсників коледжу стали дипломантами районного відбіркового конкурсу на кращого читця поезії Тараса Шевченка, здивувавши журі високою акторською майстерністю. Дипломом першого ступеня відзначено студента спеціальності «Акушерська справа» Методія-Михайла Конфедрата, а Ольга Логуш, студентка спеціальності «Лікувальна справа», отримала друге призове місце і стала володаркою диплома другого ступеня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Виступ читців настільки сподобався членам журі, що студентам запропонували ролі у народному театрі ім. П. Карабіневича.
Чесно кажучи, молоді люди й не сподівалися на таку перемогу, а пропозицію зіграти у постановці театру розцінюють як справжній подарунок долі.