12-та річниця архієрейської хіротонії владики Нестора
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 5 Березня, 2018 о 08:51
21.07.2026
19:47:59
5 березня 2018 року, у день, коли свята Православна Церква вшановує пам’ять першого поборника незалежності Української Церкви благовірного князя Ярослава Мудрого, виповнюється 12-та річниця архієрейської хіротонії керуючого Тернопільською єпархією Високопреосвященнійшого Нестора, архієпископа Тернопільського і Кременецького.
Саме цього дня, 5 березня 2006 року, у Володимирському кафедральному соборі Києва Святійший Патріарх Філарет здійснив архієрейську хіротонію ієромонаха Нестора, котрий рішенням Священного Синоду від 28 лютого 2006 року був обраний на єпископа Тернопільського і Бучацького.
Від імені духовенства та вірних Тернопільської єпархії вітаємо архіпастиряз річницею архієрейської хіротонії.
Бажаємо нашому владиці й надалі ревно трудитися на ниві архіпастирського служіння, розбудовувати нашу Святу Православну Церкву, залишатися вірним патріотом України, котрий молиться за кращу долю Батьківщини та її воїнів-захисників.
Нехай Всемилостивий Господь завжди перебуває з Вами, допомагає Вам у нелегкому архіпастирському служінні і веде до спасіння!
15:00, 20 Липня, 2026
09:43, 16 Липня, 2026
16:44, 14 Липня, 2026