До Тернополя везуть «Соціальне таксі»
До Тернополя везуть «Соціальне таксі». Автомобіль уже на кордоні і незабаром його передадуть представникам тернопільського «Карітасу». Про це на своїй сторінці у Facebook написав Сергій Кічула.
«… ось такий автомобіль ми з вами придбали! З далекої Франції він приїхав , щоб дарувати інше життя , людям які вже зневірилися у світ! Друзі всім всім ,хто матеріально і морально , десь думками долучився до цього проекту , просто людське спасибі !Дякую й тим хто не вірив що щось з цього вийде, тому цей проект реалізувався так швидко! Щиро дякую за довіру , підтримку і ваші добрі серця! Разом сила! Сьогодні добра стало трішечки більше(heart) ! Приведемо авто в порядок і організуємо передачу його Карітасу, про що ще повідомлю!», – зауважує Сергій Кічула.
Фото Сергія Кічули
Останні новини:
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи