Улюблені ведучі «Вечірньої казки з Ірискою та Барбарискою» на каналі Тернопільського обласної телерадіокомпанії, які тернополяни знають як ТТБ, поки що не знімають нові вечірні історії.
Ціле покоління дітей виросло з відчуттям добра від теплого сімейного дуету Людмили та Софійки Пиріг. Мама з донечкою створили чудові образи двух клоунес, які щовечора спілкувались з дітками про усе на світі, звичайно, що потім ішов мультфільм, але імпрези завжди були дотепні, корисні, пізнавальні і веселі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ця пара ведучих отримала рекордну кількість листів від глядачів зі всієї області. Діти знали – веселі Іриска і Барбариска живуть просто у будинку ТОДТРК, що на бульварі Шевченко. Усі зустрічі з ведучими завжди дуже емоційні – і дівчатка, і хлопчики намагаються обійняти своїх улюблених героїв. Як вплине реорганізація обласного телебачення чи знайдеться у Тернопільській філії суспільного мовлення місце для популярної вечірньої дитячої програми? Побачимо згодом. Барбариска та Іриска передають своїм улюбленим малятам привіт і кажуть, що нарешті знайдуть час для того, щоби знову перечитати усі листи своїх шанувальників.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/02/26/ab9371fedbe02c66df73d483c87b808b.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2018/02/26/7a717b98e52017a4b3787f8d91c54d31.jpg)