Уже стало відомо, хто представлятиме Україну на змішаній естафеті із біатлону у Пьончхані на Олімпійських іграх 2018.
Попри те, що українці, у тому числі і тернополяни Андрій Підручний та Анастасія Меркушина, у змаганнях із біатлону на цьогорічних Олімпійських іграх виступили не найкраще, Україна все ж таки братиме участь в змішаній естафеті. На першому етапі у гонці виступить Ірина Варвинець, на другому – Юлія Джима. У той час, у першому етапі серед чоловіків змагатиметься Артем Прима, а у другому – тернополянин Андрій Підручний.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відбудеться змішана естафета сьогодні, 20 лютого.
За регламентом, кожна команда буде представлена двома жінками (пробіжать кожна по 6 км) і двома чоловіками (подолають по 7,5 км). На кожному етапі один учасник пройде два вогневих рубежі, пише Уніан.