На Бережанщині – ДТП з потерпілими
17 лютого близько 11:00 у селі Літятин Бережанського району на автодорозі Бережани-Підгайці не розминулося дві автівки. Про дорожньо-транспортну пригоду правоохоронцям повідомив диспетчер швидкої допомоги.
Читайте також
Попередньо відомо, що житель Івано-Франківської області за кермом автомобіля Daewoo Lanos не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та зіткнувся з автомобілем Peugeot Expert, водієм якої був уродженець Підгаєччини.
Серед постраждалих – одна жінка-пасажир Lanos(а), жителька Львова. Її зі струсом та іншими ушкодженнями госпіталізували до лікарні. У водіїв взяли кров для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області
Останні новини:
- Сергій Нaдaл нa фронті вручив відзнaки воїнaм 44-ї aртилерійської бригaди з нaгоди річниці її створення
- Уряд розширює програму “єВідновлення”: хто може отримати до 2 мільйонів гривень
- Тернопільські кіберспортсмени показали високий результат на всеукраїнському чемпіонаті
- Офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини Ігоря Мельника