16 тисяч гривень та 500 доларів зникли з будинку 72-річного жителя села Городище Козівського району. Підозрювані – дві смугляві жінки, які прийшли до помешкання старенького, – пише Файне місто.
Читайте також
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Спритні шахрайки так задурманили старого, що він і досі не розуміє, як злодійки покинули помешкання з усією готівкою, повідомляє Досьє 102.
Каже, непрохані гості стали розповідати, що хвороби та решту бід в родині через пороби. Запевнили, що усе лихе прийшло до хати з грошима, тож треба відробити на усіх купюрах. Закляття зникло з будинку, однак разом з ним щезли і усі гроші.
Потерпілий лише через деякий час зрозумів, що шахрайки забрале усі заощадження. Про біду розповів невістці, яка незабаром повернулася додому, а вона одразу зателефонувала в поліцію.