У Тернополі нелюди продовжують вбивати собак (Відео 18+)

Опубліковано:
17 Лютого, 2018 о 06:43

У Тернополі продовжують помирати собаки. Про чергове отруєння повідомила на сторінці у Facebook Аліна Кошельовська. Дівчина додатково розмістила відео із постраждалими тваринами. На ньому видно, що собаки перебувають у жахливому стані та відчувають страшенну біль. Одна із тварин – загинула, – пише МедіаТОР.

– Люди добрі, журналісти!!!!! Невже всім наплювати??????? Поширюйте!!! Знову отруєно 2х собак! Одна померла!!! Місто Тернопіль!, – написала Аліна Кошельовська



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #отрута, #смерть, #собака, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
"Мої пісні — філософія мого життя": народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну
22:20, 19 Грудня, 2025

“Мої пісні — філософія мого життя”: народна артистка Оксана Білозір про сцену, політику і війну

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: