Кубок Світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців проходив з 2 до 9 лютого у фінському місті Вуокатті. Українці загалом вибороли 35 медалей, серед яких 10 золотих, 10 срібних та 15 бронзових і, таким чином, посіли другу сходинку.
Вихованець Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України міжнародного класу Тарас Радь серед чоловіків в категорії сидячи, клас LW 10-12 та здобув 4 медалі: золоту, срібну та дві «бронзи».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З такими результатами передпаралімпійський сезон завершено. Попереду – Паралімпіада-2018, яка з 9 до 18 березня пройде у Південній Кореї.