На перехресті Винниченка – Будного (поворот в село Петриків) встановили веб-камеру. Як зазначають у міській раді, встановлення камери пришвидшив прикрий інцидент вандалізму пам’ятника жертвам Голокосту.
Зазначимо, що цьогоріч підприємством «Тернопіль Інтеравіа» планується встановити камери з автоматичним розпізнаванням номерних знаків транспортних засобів на усіх в’їздах та виїздах з міста, а також на великих транспортних розв’язках міста.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Комунальне підприємство тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з тернопільською поліцією, Службою безпеки України, управлінням житлово-комунального господарства та муніципальної поліції.