З 10 до 17 лютого у всіх загальноосвітніх школах, спортивних, мистецьких школах та інших закладах позашкільної освіти Тернополя призупинять навчання. Таке рішення прийняли на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій, через стрімкий ріст захворюваності на грип та ГРВІ у Тернополі. Карантин у навчальних закладах вводять через те, що за останні 3 дні в місті на ГРВІ захворіли 1030 дітей, а це вдвічі більше, ніж за цілий минулий тиждень. Наразі в обласному центрі закриті уже п’ять шкіл, надалі спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих.
Також міськрада зобов’язала у місцях масового скупчення людей ввести масковий режим, зокрема, у медичних закладах, а також посилити дезінфекцію транспортних засобів і приміщень. Про це повідомляють у Тернопільській міськраді.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ