Генеральний директор ТзОВ «Фючер Процесінг Україна» Павел Вуттке (Польща) відвідав Тернопіль з офіційним візитом. Він підписав меморандум з очільником Тернополя Сергієм Надалом з метою налагодження подальшої співпраці з Тернопільською міською радою.
Компанія «Future Processing» зі 100% європейськими інвестиціями зареєструвала своє представництво у Тернополі та має намір у 2018 році створити до 100 робочих місць у нашому місті.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2018/02/09/e0ad00f6adc50198eb488c4f9acb8d30.jpg)
«Тернопіль – це освітній та інноваційний центр, де кожен третій його житель сьогодні здобуває вищу освіту в місцевих університетах, академії та інститутах, – зазначає Сергій Надал. – Нашою спільною метою даного проекту є створення потужного ІТ-середовища у місті, що гарантуватиме залучення високооплачуваних фахівців та працевлаштування для випускників технічних вузів, що знизить рівень міграції молодих талановитих спеціалістів закордон».
Міський голова додає, що оскільки нова ІТ-компанія уже заявила про те, що готова встановити розмір заробітної плати у розмірі 30 тис.грн., мерія міста вирішила для усіх підприємств, установ та організацій, які встановлюють заробітну плату в межах 30 тис. грн. створити ряд муніципальних пільг.