В першій половині лютого 2018 року інспектором ювенальної превенції Зборівського відділення поліції Андрій Мендлюк спільно із працівниками центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, а також служби у справах дітей Зборівської районної державної адміністрації проведено спільні рейди у сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, – пише Реально.
Під час візиту в сім’ї проведено профілактичну бесіду із батьками та наголошено на належному виконанні батьківських обов’язків та забезпеченні необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Також батьків які уже не вперше потрапляють в поле зору правоохоронців та працівників центру соціальних служб було притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обовязків щодо виховання дітей).