Відео опублікував у “Фейсбуці” керівник комплексу Віталій Кирилов. Зараз у комплексі чекають морозу, щоб продовжити засніження схилів.
Перегляньте також:
- Діти військових з Чортківської громади повернулися з відпочинку у Франції
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Читайте також
– Дощ вже змив природній сніг, штучний буде триматися довго. Як тільки буде мороз, ми одразу продовжимо сезон зі свіжим настріляним снігом, – пише Віталій Кирилов.
Нагадаємо, що минулого сезону в “Савич-парку” був обладнаний і встановлений новий сучасний підйомник для лижників і сноубордистів. Знаходиться комплекс за адресою: вул. Тарнавського, 22а. Ціни на послуги можна дізнатися на сайті “Савич парку”. Гірськолижний сезон триває в залежності від погодних умов: від грудня до березня.