enerhetyk-ua Вуличне радіо

Тернополянин Тарас Радь здобув три медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Опубліковано:
3 Лютого, 2018 о 15:13

Тернополянин Тарас Радь здобув три медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Змагання проходили в Німеччині в Оберіді. Представник тернопільського «Інваспорту» виборов золоту, срібну та бронзову нагороди. Українська національна паралімпійська збірна команда виборола шість медалей: одну золоту, дві срібних та три бронзових (Радь Тарас, Шишкова Оксана, Батенкова-Бауман Юлія, Рубановська Наталія, Буй Ірина та Уткін Юрій).

Загалом, 11 із 22 спортсменів, які виступали в Оберіді, вибороли для України 21 високу нагороду – 5 золотих, 7 срібних та 9 бронзових – та завоювали друге місце у світі. У змаганнях брали участь близько 200 спортсменів з 29 країн світу. Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #нагорода, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #радь, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: