Одним із учасників, який дуже запам’ятався глядачам, був наш земляк Славко Верхоляк із Острівця. Славко дуже активний, він є депутатом Теребовлянської молодіжної міської ради. Окрім цього – учасником гумор-шоу “Трембовлянський формат”. А ще Славко Верхоляк навчається на першому курсі ТВУК спеціальність “Народна художня творчість”, спеціалізація “Видовищно-театралізовані заходи”. У шоу інші учасники назвали Славка “полохливий” за те, що він увесь час дуже хвилювався, – пише Реально.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Улюблене хобі хлопчини – готування вишуканих страв. Славко перекладає рецепти різноманітних страв із французької мови, намагається знаходити аналоги продуктів. Друзям та родичам дуже подобаються страви молодого повара-аматора, повідомляє Твоє Місто Теребовля.