На залізничній станції в одному із сіл Тернопільщини виявили тіло мертвого чоловіка
30 січня в обідню пору до правоохоронців надійшло повідомлення від машиніста електропоїзда про те, що на станції в селі Романівка виявлено тіло невідомого чоловіка.
Правоохоронці з’ясували, що померлий – 69-річний житель Тернополя. Слідів насильницької смерті на тілі не виявлено.
Тіло направлено на судово-медичну експертизу, в ході якої буде з’ясовано причину смерті пенсіонера.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення