Тернополян запрошують побитися словами
- Опубліковано: Анастасія Квітковська
- —
- 30 Січня, 2018 о 20:13
Поетичний слем «Словобійня» відбудеться 2 лютого. Учасники змагатимуться у вмінні швидко і поетично відповідати суперникам. При цьому для участі в заході поетом бути не обов’язково, головне вміти поетично відповідати суперникам.
За словами організаторів, передовсім Словобійня – це майданчик для молодих літераторів, щоб представити себе неформально. Журі – випадкове та обирається з залу рандомно. Для учсті автори спершу надсилають організаторам свої твори. Попередньо відбирають 10 найкращих, а згодом з них обирають четверо учасників, які у свою чергу розігрують путівку у фінал, де і визначається переможець.
«Словобійня – це неформатний літературний захід з-посеред інших, які проводяться у Тернополі, – розповідає організатор Юрій Матевощук. Це поетичний слем або літературний спортивний конкурс. Перший раунд «Словобійні» відбудеться 2 лютого, у «Коза-барі». Початок – о 20 годині. Вхід вільний.
За матеріалами сайту Тернополяни
23:12, 22 Грудня, 2025
20:14, 20 Грудня, 2025