enerhetyk-ua Вуличне радіо

Трапилось це 22 січня близько восьмої години вечора у Чорткові. Злодій, пошкодивши захисні ролети та вхідні двері, проник в магазин і виніс з каси всю виручку в сумі майже 8,5 тисяч гривень.

Крадій – раніше судимий 32-річний чортківчанин. Крім того, зек виявився затятим ігроманом. Того вечора, обікравши магазин, вони з товаришем усе програли. Крамницю обрав невипадково. В цьому торговому закладі він часто бував, адже там продавцем працює його дружина. Чоловік знав, що власниця торгового закладу не завжди забирає виручку.



Кримінальне провадження розпочато за частиною 3 статті 185 ККУ. Зловмисника затримано. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

За матеріалами відділу комунікації ГУНП в Тернопільській області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #злочин, #крадіжка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Гайдемарі Стефанишин
20:12, 7 Вересня, 2025

Я зрадила б саму себе, якби позбулася прізвища Стефанишин, – єдина в США жінка-астронавтка українського походження

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: