У селі Теклівка Гусятинського району двоє чоловіків виїхали на кригу місцевого ставу. Проїхали сто метрів. Тонка крига не витримала, авто з людьми пішло під воду, – пише МедіаТОР.
Зі слів односельчан, в неділю дядько з племінником випивали. Вночі захотіли розважитися, близько третьої ночі заїхали автомобілем на став. За мить авто почало тонути. Тридцятидворічний чоловік зміг вилізти через задні двері. Водій разом з авто залишився під водою.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Рятувальники витягнули автомобіль близької другої дня. В автівці усі вікна були цілими, двері – закриті, лише багажник відкритий. Чоловіка в авто не було. Тіло водолази знайшли у водоймі незадовго.