Жінка загинула під колесами поїзда на очах у рідні
Того дня 53-річна жінка із трьома синами – 25-ти, 17-ти та 9-ти років, намагалися перебігти колію. Родина запізнювалася на поїзд до Києва,передає Ukr.Media
“Старший та молодший сини перетнули колію, а матір забарилася, – кажуть у відділі комунікації ГУ НП області. – 17-річний син намагався її врятувати, але вона таки потрапила під поїзд. Від отриманих травм загинула на місці”.
Сина госпіталізували в хірургічне відділення Острозької центральної райлікарні. Медики діагностували в юнака закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, травму живота та розрив селезінки.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення