Тернополяни просять зробити двосторонній рух транспорту на вулиці Татарській

Опубліковано:
16 Січня, 2018 о 16:13

Тернополяни просять зробити двосторонній рух транспорту на вул. Татарській. Відповідну петицію подали на сайт Тернопільської міської ради:

«На мою думку потрібно змінити рух на вул. Татарській на двохсторонній тому, що це буде зручніше. Звісно можна проїхати через вул. Глиняню , але повертати в сторону вул. Руської незручно, а на світлофорі це зробити легше», – зазначає автор петиції Олександр Сторчак.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вулиця, #дорога, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #петиція, #рух, #татарська, #тернопіль, #тернопільські новини, #транспорт
Статті
Інтерв'ю
"Гумор має бути добрим": інтерв’ю з народним артистом України Григорієм Драпаком
21:15, 14 Квітня, 2026

“Гумор має бути добрим”: інтерв’ю з народним артистом України Григорієм Драпаком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: