Потрібно визначитися, яку країну ми хочемо будувати, і не відволікатися від мети, – Рабінович (Відео)

Опубліковано:
11 Січня, 2018

Політики, які прийшли в Україні до влади після Революції гідності 2013-2014 років, за минулі три роки так і не спромоглися скласти хоч який-небудь чіткий план розвитку держави.

Про це в ефірі програми “Постав запитання” на телеканалі NewsOne заявив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії “За життя” Вадим Рабінович.

На його думку, це чергове підтвердження некомпетентності чиновників або їхнє небажання виконувати свої прямі зобов’язання перед народом.

“Ми вважали, вважаємо і вважатимемо, що нам потрібна нова Конституція. Не можна в ХХІ столітті жити за правилами ХХ , XIX або XVIII століття. Нам потрібна нова Конституція, яка дасть можливість визначитися: куди ми йдемо, навіщо йдемо і що ми будуємо. Тому що ми без кінця надриваємося, радісно кричимо про перемоги. Перемоги над чим? Коли ти знаєш, куди йдеш – тобі зрозуміло, виграв ти чи програв”, – зазначив політик.

Лідер партії “За життя” нагадав, що його план – нейтральна, економічно незалежна і сильна Україна.

“Ми пропонуємо будувати нейтральну, незалежну країну – “Швейцарію Східної Європи”. І так само будувати свою фінансову систему. Ми пропонуємо парламентську республіку, бо це відповідає інтересам нашої країни, нашої історичної спадщини і багато чому іншому. Наприклад, якщо Росія – це імперська країна, то Україна ніколи імперською була”, – пояснив Рабінович.

Причому, основні питання розвитку держави політик пропонує вирішити цивілізованим демократичним способом – за допомогою проведення всенародного референдуму.

“Ми можемо лаятися без кінця, якщо тільки не зробимо одну річ: нам потрібні нові вибори і референдум з основних питань розвитку нашої держави. Народ повинен сам визначити (у нас же ще право таке все-таки є, вони його ще не забрали), куди йде країна”, – підкреслив депутат.

Він закликав українців “перестати скаржитися і плакати”, оскільки найголовніше зараз – об’єднатися, спільно будувати країну, розвивати економіку і банківську систему.

“Найголовніше – щоб ми вже в цьому році визначилися, що ми хочемо будувати, і більше не відволікалися ні на що інше, а просто будувати. Ми пропонуємо такий план розвитку України. У вас є інший? Пропонуйте свій. Але не можна нічого будувати взагалі без плану, без Конституції, без законів. Так не можна”, – переконаний політик.

На закінчення лідер партії “За життя” підкреслив, що, якщо економіка буде і далі простоювати і розвалюватися, як останні кілька років, відновити її з часом буде все складніше.

“Нова влада, яка сидить вже більше трьох років, впивається тільки одним: перейменовує, переробляє, пере – … Ну добре, перейменували. Що ви далі хочете робити? Вже “нацарювали” до того, що гірше придумати не можна. Я хочу вам сказати якось м’якше, щоб нікого не образити: може, ми все-таки почнемо будувати? Перейменовувати потім будете. Якщо у вас, звичайно, вийде. Я боюся, що ви і цього не вмієте робити”, – резюмував Вадим Рабінович.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #рабінович, #Україна
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: