Вчора, близько 9-ї години ранку, спецлінії 102 надійшло повідомлення від 23-річної громадянки про те, що її колишній чоловік стукає в двері квартири та погрожує фізичною розправою.
Коли інспектори прибули за вказаною адресою, громадянина на місці уже не було. Але згодом він все ж повернувся до вказаної квартири. Охоронці порядку помітили підозрілу поведінку чоловіка. У нього під час поверхневої перевірки виявили предмет, зовні схожий на пристрій для відстрілу гумових куль.
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Для з’ясування усіх обставин події патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.