В тернопільському магазині беруть плату за обслуговування (Фото)
Шоковані тернополяни бурхливо обговорюють нововведення у склад-маркеті «Тор-ба». Віднедавна там беруть плату за обслуговування. І якщо у деяких тернопільських ресторанах та кафе до такої платні уже звикли, то для магазинів це щось нове, – пише Терен.
«А скажіть, тернополяни, це завжди і в кожному супермаркеті так? Обслуговування у нас тепер окремо вноситься у чек? Тому що я сьогодні трішки прибалділа» – написала Olya Olga у «Тернопільських новинах».
Дехто із покупців мережі зазначає, що ціни у «Тор-бі» такі ж як і в решті супермаркетів, а на деякі товари навіть вищі. Тож плату за обслуговування тернополяни вважають необґрунтованою.
Щоправда, із пенсіонерів та інвалідів за пред’явлення посвідчення плати за обслуговування не беруть. А у самому магазині є оголошення про те, що з покупців береться така платня.
Фото «Тернопільські новини»
Останні новини:
- Про вибір, побратимів та мрії після війни розповів тернопільський артилерист “Теплий”
- У Тернополі біля ОВА водій збив 18-річну дівчину, яка переходила на «червоне»
- «Небесний генерал»: вихідець з Тернопільщини, який став символом справжнього командирства
- Розпродаж в INSHOES, який не хочеться пропустити