Погодьтесь, мало вміти читати. Надзвичайно важливо ще й відчувати «голос» авторського слова чи тексту і прочитати написане з відповідною інтонацією. На підсвідомому рівні люди, які читають подумки, інтуїтивно так і роблять: проживають своїх книжкових героїв саме в такому контексті, у якому вони «виписані».
Чудовий проект запропонувала два роки тому на обласному радіо тернопільська журналістка Наталя Назар, ведуча авторської програми «Після уроків». А саме – «Вуличні читання». Ось про що вона повідомила читачів на соціальній сторінці у Фейсбуку:
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
– У підсумку 2017 року оголошую 5 найкращих читців, які найвиразніше, і навіть деколи по-драматичному зачитували вірші, оповідання , казки чи цікаві розповіді. Це учениця 6 класу Вікторія Біньковська із Тернопільської класичної гімназії ім. Івана Франка, учениця 9 класу Яна Оробко із ЗОШ №6 Тернопільської школи- ліцею, першокласниця Мар’янка Легкар із ЗОШ №11, учні із Тернопільської школи-ліцею №2 Юліанка Гаврилюк та Остап Брегін . Гучні оплески і грамоти переможцям, а ще чудові ілюстровані видання від тернопільських письменниць Валентини Семеняк та Лариси Миргородської. Тож, поринаймо у світ книги при кожній нагоді… і всіх з Новим 2018 роком!!! Вміти гарно, виразно читати у наш час актуально, як ніколи… Як правило, у книгах ми жадібно читаємо про те, на що не звертаємо уваги в житті.
До слова. Чули про нейробіку? Це гімнастика для мозку. Так от, читання вголос активізує й омолоджує клітини мозку. Хочете довго жити? Читайте!