У Новорічні ніч в Тернополі не тільки святкували, пили, гуляли, а й народжували дітей. Відтак, що в обласному перинатальному центрі на вулиці Замковій, що у другій міській лікарні на Бамі народилися першими хлопчики, – Тернополяни.
Перший богатир з’явився на світ одразу по опівночі – 00.12. Назвали хлопчика Денис. Другий новонароджений з’явився на світ о 05. 30. Хлопчик носитиме ім’я Максим.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Хлопчики почуваються добре, так само як і їх матері.