Сергій Надал побував на урочистій академії та церемонії інавгурації новообраного ректора Богдана Буяка на посаду ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Очільник міста особисто привітав новообраного ректора і побажав йому успіхів на новій посаді, нових наукових та освітніх проривів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Мені особливо приємно, що наш педагогічний університет очолить молодий науковець з європейським підходом до науки та освітнього процесу, – зазначив міський голова. – Сподіваюся, усі пам’ятаєте, як говорив великий український філософ Григорій Сковорода: «Лише той Учитель, хто живе так, як навчає». Богдан Богданович на всі 100 % відповідає цим словам».
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/12/20/9595346e029b4ee178e2e977fde3c2e6.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/12/20/e225f0015df7ab70570e922ed3dffa60.jpg)