Цьогоріч у житті поетеси із Садків Заліщицького району збіглося три ювілеї: 60 років від дня народження, 45 – з часу появи її першого вірша та 40 років педагогічної діяльності. Жінка отримала премію імені Петра Ковальчука у номінації «Письменницька та краєзнавча література». З нагоди таких «круглих» дат та вагомих літературних визнань Ганна Михайлівна влаштувала творчий вечір.
Пані Ганна є авторкою поетичних збірок «На крилах радості і болю» (1995), «Щасливим будь, мій український дім» (2002), « Дорога до мами ( 2003), «Добро і зло» (2006), «Сонценятко» ( 2013), а до Дня незалежності України в журналі «Український Вінніпег» ( Канада) надрукована добірка її віршів.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
Цікаво про творчий шлях Ганни Рибцуник розповідала Ольга Тракало, директор Заліщицької районної бібліотечної системи. Звучали вірші та пісні авторки-ювілярки у виконанні учнів та педагогів школи села Садків. Привітати поетесу і вручити їй премію імені Петра Ковальчука прибули письменник, голова Тернопільської обласної організації спілки журналістів України, член НСПУ та НСЖУ, редактор Бучацької районної газети «Нова доба» Василь Тракало та Володимир Барна – поет, журналіст, голова обласного відділення Українського фонду «Культура» і голова спілки слов’янських письменників України, член НСПУ та НСЖУ.
Серед шанованих гостей, які вітали ювілярку і виступили зі щирими побажаннями були також Микола Камінський, заступник голови обласної організації Конгресу українських націоналістів та дочка героїні Помаранчевої революції Параски Королюк – Світлана М’ясковська. Тема революції дуже близька для Ганни Рибцуник. Вона є авторкою художньо-документальної повісті «Сходження» , присвяченій темі Помаранчевої революції.
Справжнім подарунком для ювілярки і усіх присутніх став виступ соловейка України, переможця телевізійного шоу «Голос. Діти 2» Романа Сасанчина. Роман виконав низку улюблених пісень Ганни Михайлівни. Пісні для поетеси – то ще одна сторінка її життя. Вона присвячує їх актуальним і болючим темам сьогодення, які не дають спокою ранимій поетичній душі. Пісню «Журавлина печаль», присвячену воїнам, котрі загинули в АТО на слова Ганни Рибцуник і музику священика, пароха церкви УГКЦ у Садках о. Івана Полевого, на творчому вечорі майстерно виконали о. Іван Полевий та Євген Ягнич.