У неповнолітньої тернополянки вимагали 100 доларів
Ввечері 12 грудня до поліції зателефонувала 16-річна дівчина і поскаржилася на те, що вона загубила телефон.
Вона розповіла, що її Айфон 5S знайшла невідома жінка та потребує за його повернення грошові кошти в сумі 100 доларів США. Дівчина написала заяву у відділку поліції. Усі деталі з’ясовуються поліцейськими.
Останні новини:
- Кредити на мільярди та суперечки з Кабміном: як Київ готується до наступного опалювального сезону
- У Тернополі горіла квартира в багатоповерхівці: евакуювали 20 мешканців
- Благодійний фонд «Подоляни» передав 105-й бригаді ТрО потужну зарядну станцію EcoFlow
- Як повернутись з СЗЧ через Армію+ в елітні підрозділи