Сьогодні представники патрульної поліції долучилися до жалобних заходів вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу. Голодомор – це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ.
Україна пам’ятає – світ визнає!
Перегляньте також:
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України