Будучи у робочій поїздці на Тернопіллі перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів завітав у село Дзвиняч Заліщицького району. По дорозі він заїхав у Ягільницьку загальноосвітню школу, де колись здобував знання голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.
Перший віце-прем’єр-міністр та очільник області поспілкувалися з колективом та пообідали разом з маленькими школярами у їдальні! Щоб заохотити малечу до поїдання їжі, Степан Кубів запропонував дітям гру “Хто швидше”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, такий візит був несподіваним для вчителів та учнів навчального закладу.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/24/dfcd3c14e9ed29d05c05bc1555801d3b.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/24/4464e6464ea2e7f983cb4772b39a056f.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/24/fe867bf03c5ad4ae948e09c7f19ff325.jpg)