Перебуваючи у робочій поїздці у Тернопільській області Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів оглянув стан ремонту однієї з основних магістралей області – Н-02 Тернопіль-Львів.
Принагідно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною він заїхав на місцеву заправку, щоб у знайомій компанії та атмосфері, адже Степан Кубів родом з Тернопільщини, випити кави та поспілкуватися з працівниками заправки та водіями. У них він також запитав, як вони оцінюють стан будівництва та ремонту доріг області загалом та траси Тернопіль-Львів зокрема, й проінформував, що Уряд в наступному році також продовжить стратегію капітального ремонту доріг країни. Значну суму коштів виділять і на дороги Тернопільщини.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/24/3a2c5ce4fcf48fcdcbeac2c22aebb715.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/24/93d3055fd391c079859394018044bc9b.jpg)