Камери відеонагляду розташовані на небезпечних ділянках доріг, спусках і підйомах та крутих поворотах. Наразі таких камер є 17, і працюють вони цілодобово.
У Службі автомобільних доріг пояснюють, що такі технології значно економлять час та дозволяють оперативно відреагувати на ситуації, які виникають на дорозі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Відеокамери функціонують в режимі он-лайн. Це дає змогу спостерігати в реальному часі за тим, що відбувається на тій чи іншій ділянці дороги, моніторити стан проїзду, інтенсивність руху, слідкувати за змінами погодних явищ, особливо у зимовий період», – пояснює керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/22/d00b7e39fd1535b2b42edac600b49a36.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/22/95398e8a71972d26789d6151888f6eda.jpg)