Порошенко скликав позачерговий Військовий кабінет через ситуацію в Луганській області
Через загострення ситуації в окремих районах Луганської області Президент Петро Порошенко скликав позачергове засідання Військового кабінету Ради національної безпеки і оборони України, – пише LB.ua.
Про це повідомляє прес-служба голови Української держави.
Президент заслухав доповідь про останні події від присутніх керівників силових відомств, зокрема щодо незаконного перетину російськими танками українського кордону в Краснодонському районі Луганської області, а також почастішання випадків провокацій з боку бойовиків.
“У зв’язку зі збільшенням кількості російських військових, а також активізацією найманців, українські Збройні Сили готові до будь-якого розвитку подій для забезпечення безпеки мирного населення”, – наголосив Петро Порошенко.
Голова держави також доручив українському представникові у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) активізувати взаємодію з Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ для інформування наших західних союзників.
Останні новини:
- На Дальньому пляжі у Тернополі відбудеться Фестиваль української музики
- У поліклініці на Острозького встановлять сучасний пасажирський ліфт
- Авторові вірша супершлягера 1960-х «Квіти ромена» поету Борису Демківу 20 липня 2026 сповнилося б 90…
- Арбітр з Теребовлі Ігор Садковський судитиме матчі Першої ліги чемпіонату України з футболу