19 листопада правоохоронці отримали три дзвінки від різних жінок, яких пограбували на ринку «Рубікон». Крадіжки трапилися у період з 11 до 12 години. 21-річна мешканка Тернополя повідомила, що з її кишені пальта викрали мобільний телефон. Розмір збитків вона оцінила у 4 тисячі гривень.
У 28-річної жінки крадії з сумочки поцупили гаманець у якому були 950 гривень, паспорт та банківські картки. А у 15-річної дівчини з рюкзаки викрали гаманець із 1300 гривнями, банківськими картками, студентським квитком та ID-карткою.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ