«Якісь свині, не інакше. На відміну від багатьох схожих місць, музей УПА в Антонівцях обладнаний всім необхідним для відвідувачів, аби не лишати за собою ганебних наслідків ((( », – пишуть в соцмережі Фейсбук тернополяни про славнозвісний музей штабу УПА в Антонівцях, що в Шумському районі.
Днями фото із сміттям вже швидко поширили в інтернет-просторі. Нагадаємо, на Покрови, 14 жовтня, в Антонівцях відбулися урочистості з нагоди 75-річчя УПА.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Як швидкоплинно летить час, у середині жовтня потужно відзначили ювілей, клялись шанувати, пам’ятати героїв, берегти і примножувати святі місця. Але не пройшло й 2 місяці… Прикро і соромно» – написав Олесандр Григоренко у «Типовому Шумську».
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/21/292fa5503dbd7138f31b113bd1bdad33.jpg)
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2017/11/21/d4df19a026001aebafa6dd239d59ab0c.jpg)