Галузь освіти є однією із пріорітетних для міської ради Тернополя. Зокрема, цього року відкрили дві групи у дитячих садочках №9 та №20.
Завершили ремонт асфальтного покриття у дитсадку №16 та у школі №11. Ще тривають роботи у дитсадках №19, №34 та у Галицькому коледжі ім. В’ячеслава Чорновола.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Читайте також
– Можна з приємністю відзначити, що Тернопіль отримав друге місце в Україні по результату здачі ЗНО. Це говорить, що у місті правильно організована система освіти, висока якість надання освітніх послуг. Саме тому галузь освіти завжди фінансується, як одна з пріоритетних . Окрім коштів, які виділяються на освітні процеси, чимало коштів виділяють на ремонти приміщення та на оновлення освітніх закладів, – каже Сергій Надал.
Одне з важливих завдань з яким влада міста практично впоралась – ліквідація черг у дитячі садочки. Рік тому у електронній черзі до дитячих садків було більше тисячі дітей.
Зараз електронна черга скоротилась до 200 діток. Також тернопільські садочки відвідують діти не лише з обласного центру, але й з району батьки яких працюють у місті.