Систему водовідведення на вул. Бережанській відремонтують до кінця тижня, – про це місцевим мешканцям на своїй сторінці у facebook повідомив депутат Тернопільської міської ради Віктор Генсерук, до якого люди звернулися за допомогою. Йдеться про те, що на території пішохідної доріжки, яка іде від будинку на вул. Бережанській-51 до зупинки громадського транспорту «Карпати» внаслідок ремонтних робіт виникла проблема з водовідведенням.
Депутат одразу погодився сприяти її вирішенню та звернувся до управління житлово-комунального господарства, екології та благоустрою Тернопільської міської ради. Тож жителі будинків на Бережанській уже очікують реагування відповідних служб.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ