У селі Ягільниця Чортківського району знайшли масове захоронення українських патріотів, в’язнів чортківської тюрми, яких 27 листопада 1942 року розстріляли німецькі окупанти. Пошуки місця розстрілу тривали багато років. Ідентифікувати вдалося 56 осіб. І ось через 75 років їх поховають з усіма почестями та за християнським звичаєм.
Чин поховання відбудеться 18-19 листопада 2017 року. Першого дня о 12 год. 30 хв. труни доставлять до катедрального Собору Петра і Павла у м. Чортків, де їх зустрічатимуть духовенство, родичі загиблих і миряни. Тоді ж відбудеться панахида. У Соборі вони перебуватимуть протягом доби.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](http://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2017/11/15/5a90a90843a128d7379fd19e8f517367.jpg)
На другий день о 12 год. розпочнеться чин похорону. Від катедрального Собору Петра і Павла траурна процесія рухатиметься через площу Героїв Євромайдану, пройде вулицею Степана Бандери до центрального міського кладовища, де й відбудеться поховання.
Тернопільська обласна державна адміністрація запрошує жителів області своєю присутністю вшанувати пам’ять загиблих Героїв.