Незвичний календар створив відомий художник з Тернопільщини
Бережанський художник Олег Шупляк знаний своїми картинами-ілюзіями, які називають двовзорами представив на своїй сторінці у Фейсбук фото перекидного календаря на 2018 рік.
«Здано до друку настінний перекидний календар на 2018р. (48х34см, 8 листів). Про вихід з друку повідомлю у життєписі», – написав він.
Художник Олег Шупляк малює об’ємно, тобто якщо пройти повз малюнки, то ви побачите не одне, а кілька зображень. Свої роботи митець вже презентував в Іспанії та Італії.
Зараз митець має нове захоплення — скульптури-ілюзії. У макетах застосував ефект мотографу – оптичного прибору, своєрідного кінескопа. Вже є більше десяти макетів таких скульптур-ілюзій. Зазначимо, що нещодавно Олега Шупляка нагородили званням Заслужений художник України.
Останні новини:
- Блаженнійший Епіфаній відвідав поранених захисників на Тернопільщині та відзначив медиків церковними нагородами
- Гран-прі з Італії: ансамбль «Ольвія» гідно представив Лановецьку громаду на міжнародному фестивалі
- Копичинецька громада у скорботі: на фронті загинув Юрій Радомінський
- У Тернопільській ОВА привітали пресслужби силових структур і держустанов